01 grudnia 2015

Jesteśmy rozkochani w folklorze. Tradycje ludowe kultywujemy przy każdej możliwej okazji. Czternastą rocznicę istnienia naszego przedszkola uczciliśmy wspaniałą uroczystością , na której między innymi zaprezentował swój repertuar zespół Mali Piotrkowianie.

Był również stały punkt programu , bardzo oczekiwany przez dzieci, a mianowicie dmuchanie świeczek na tortach w kształcie pszczółki, motyla, krasnala i biedronki.

Salę na przyjęcie gości ozdobiliśmy wycinankami łowickimi i opoczyńskimi.

Ogromnym zaszczytem była dla nas obecność na uroczystości dostojnych gości z : Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa, Piotrkowskiego Schroniska, Biblioteki Miejskiej, Zespołu Szkół Pondgimnazjalnych nr 4 oraz zaprzyjaźnionego Przedszkola Prywatnego Magdaleny Jakubiak. Jak co roku gościła u nas również p. Krystyna Wieczorek. 

Niezwykle ważnym akcentem uroczystości urodzinowej było spotkanie z absolwentami i ich rodzicami. Wspomnieniom nie było końca. A zabawy w kącikach zainteresowań to dopiero była frajda.